SARBA TEKNİK MAKİNA

 

  • Elektrostatik toz boya ve yaş boya sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.
  • Bu doğrultuda sektörel olarak yaptığımız çalışmalar ve imalatlar için tarafımızdan referans listesini müşterilerimizle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

 

 
PROJELENDİRME

Talepleriniz doğrultusunda tasarımlar özel olarak projelendirilir

TEKNOLOJİ 

Dünyadaki gelişen en son ve yeni gelişmeler takip edilmektedir

UZMAN KADRO

Konusunda profesyonel kadrosu ile üretim yapmaktadır

KALİTE

Sınıfının en seçkin malzemeleri kullanılmaktadır

HİZMETLERİMİZ

Elektrostatik Toz Boya Yeni nesil tasarım ve teknoloji sayesinde akım ve voltaj değerleri otomatik olarak ayarlanabilir. Kontrol sistemli üretilmiştir. 

Konyevör sistemleri otomatik, step by step ve yarı otomatik tesislerde kullanılmakta olan, ürün taşınmasını ve otomasyonu sağlayan tesis ürün grubuna dahil edilmektedir.

Üretimini yaptığımız fırınlar özel izolasyon ve imalat aşamasında geçirilerek imalatı dizayn edilmektedir. Bu sayede işletme maliyetlerindeki verim maksimuma çıkarılmaktadır.

Yaş boya uygulamalarında otomatik ve manuel olarak dizayn edilmektedir.Su perdesi ve kuru tip olmak üzere iki şekilde üretilmektedir.

Otomatik ve manuel toz boya uygulamalarında kabin içinde atılmakta olan boyanın dışarı çıkmasını engellemek ve toz boyanın geri kazanımını sağlamak üzere dizayn edilmektedir.

Yüzey Temizleme Sistemleri boyanarak ürünün en iyi kaliteye ulaştırılması için kullanılmakta olan boyaöncesi yüzey temizleme ve kaplama teknolojisi sunan uygulama yöntemleridir.