Konveyör Sistemleri

Konyevör sistemleri otomatik, step by step ve yarı otomatik tesislerde kullanılmakta olan ürün taşınmasına ve otomasyonu sağlayan tesis ürün grubudur. 
Kardan, power-free, webb tipi ve palet tipi olmak üzere ürün grubuna ayrılmaktadır. 
Ürün miktarı, ağırlığı, fabrika durumu ve istenen otomasyon şekline göre üretilmektedir. 
Kardan tipi konveyörler titreşimsiz hareket ve otomatik yağlama özelliğine sahip olan kapalı klavuzlama rayında hareket eden zincir sistemine sahiptir. Her askı aparatı için 40 kg-320 kg arasında yük taşıma kapasitesine uygundur. Boyama hatları uzunlukları arttıkça tahrik istasyonları arttırılarak sistem sekronize çalıştırılır. Hafif, orta ve ağır tip olarak üretilmektedir.

Webb tipi konveyörler ağır parçaları taşıma özelliği uzun ömürlü troyler yapısı ve çelik döküm zincirlerden oluşan bir konveyördür. Her askı aparatı 140 kg-3.000 kg arasında taşıma kapasitesine sahip çeşitlerde üretilmektedir. 
Power-Free konveyörler fabrika yerleşiminde avantaj kazanmak, kapasite artırmak, yükleme ve boşaltma alanında özel avantajlar kazanmak üzere tasarlanmış otomasyonlu konveyör sistemidir. 
Paletli konveyörler yarı otomatik ve step by step sistemlerde kullanılmakta olan ağır yük taşımalarına uygun olarak imal edilmektedir.