Sarba Teknik Makina

  • Elektrostatik toz boya ve yaş boya sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.
  • Bu doğrultuda sektörel olarak yaptığımız çalışmalar ve imalatlar için tarafımızdan referans listesini müşterilerimizle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

 

 
Projelendirme

Talepleriniz doğrultusunda tasarımlar özel olarak projelendirilir

Teknoloji

Gerçekleşmekte olan güncel gelişmeler takip edilmektedir.

Uzman Kadro

Alanında profesyonel olan çalışan kadrosu ile üretim yapılmaktadır.

Kalite

Üretimde sınıfının en seçkin malzemeleri kullanılmaktadır.

Hizmetlerimiz

Yeni nesil tasarım ve teknoloji sayesinde akım ve voltaj değerleri otomatik olarak ayarlanabilir. Kontrol sistemli üretilmiştir. 

Konyevör sistemleri otomatik, step by step ve yarı otomatik tesislerde kullanılmakta olan, ürün taşınmasını ve otomasyonu sağlayan tesis ürün grubuna dahil edilmektedir.

Üretimini yaptığımız fırınlar özel izolasyon ve imalat aşamasında geçirilerek imalatı dizayn edilmektedir. Bu sayede işletme maliyetlerindeki verim maksimuma çıkarılmaktadır.

Yaş boya uygulamalarında otomatik ve manuel olarak dizayn edilmektedir. Su perdesi ve kuru tip olmak üzere iki şekilde üretilmektedir.

Otomatik ve manuel toz boya uygulamalarında kabin içinde atılmakta olan boyanın dışarı çıkmasını engellemek ve toz boyanın geri kazanımını sağlamak üzere dizayn edilmektedir.

Boyanarak ürünün en iyi kaliteye ulaştırılması için kullanılmakta olan boya öncesi yüzey temizleme ve kaplama teknolojisi sunan uygulama yöntemleridir.